Swart Gym gaat samenwerken met FC Dordrecht

15 februari 2023 • 17:57 door de redactie
Swart Gym gaat samenwerken met FC Dordrecht

DORDRECHT / ZWIJNDRECHT - Leon Vlemmings, innovatiemanager FC Dordrecht: “Na een aantal goede gesprekken met Sidney Swart, eigenaar van het holistisch gezondheidscentrum SwartGym uit Zwijndrecht zijn we gaan samenwerken. Zijn visie op gezondheid en performance spreekt ons erg aan, omdat het van toegevoegde waarde is voor de fitheid en energie van onze spelers én maatschappelijk breed voor de gezondheid van mensen. Zijn andere kijk en expertise op performance en gezondheid gaan we binnen Energiek Dordt ook onder de aandacht brengen bij onze partners. Elk bedrijf en organisatie wil graag energieke mensen. En voor medewerkers is het belangrijk om fit te zijn en onderdeel te blijven van de arbeidsmarkt nu en in de toekomst. Voor meer informatie over SwartGym: https://www.swartgym.nl

Ajey Raghosing, head of performance FC Dordrecht: “Ik ben trots dat wij als FC Dordrecht de expertise binnen onze staf kunnen vergroten door de samenwerking aan te gaan met Sidney. Met kinesiologie in onze programmering zijn we vernieuwend in het Betaald Voetbal. Met deze samenwerking kunnen we wederom een extra stap maken om onze spelers beter te laten presteren.”

Sidney Swart, eigenaar SwartGym: “Kinesiologie is een natuurgeneeskundige methode die antwoord geeft op vragen over onze lichamelijke en geestelijke gezondheid. Alle informatie hierover komt uit ons eigen lichaam. Emotionele blokkades, stress en verkeerde voeding kunnen leiden tot onbalans en langdurig worden opgeslagen in ons lichaam. Met name via spiertesten kan deze onbalans worden opgespoord, begrepen waar het vandaan komt en vervolgens gecorrigeerd worden. Met kinesiologie krijgen mensen letterlijk meer energie.”

Energiek Dordt. Samen nieuwe energie creëren in Dordrecht en Drechtsteden.

Met Energiek Dordt bouwt FC Dordrecht met de verbindende krachtvan het betaald voetbal als populair sociaal netwerk van 8,2 miljoen liefhebbers, aan een samenwerking tussen het betaald voetbal, bedrijfsleven, onderwijs, wetenschap, gezondheidszorg, overheid en maatschappelijke organisaties. Met het creëren van een waardevolle community kunnen we met de verbindende kracht van een Betaald Voetbal Club een bijdrage leveren aan de gezamenlijke opgaven in Dordrecht en Drechtsteden. We creëren voorwaarden om niet alleen met elkaar problemen op te lossen, maar vooral ook om door samenwerking nieuwe ideeën, initiatieven, diensten, producten en nieuwe verdienmodellen te creëren. De samenwerking met SwartGymis daarom weer een hele mooie stap om Energiek Dordt als waardevolle community verder te brengen.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.