Nieuwe buurtvereniging 'Tuin van Sterrenburg' wil vliegende start maken in belang van actieve wijk

13 december 2022 • 12:16 door de redactie
Nieuwe buurtvereniging 'Tuin van Sterrenburg' wil vliegende start maken in belang van actieve wijk
Bert vd Burgt

DORDRECHT - De nieuwe buurtvereniging Tuin van Sterrenburg zet zich in voor een actieve wijk. Daarbij gaat het met name om activiteiten in het Tuinhuis aan de Jagerweg 1a en om programma's in het Sterrenburgpark mogelijk yte maken.

De nieuwe vereniging roept Sterrenburgers op om snel nog in 2022 lid te worden, zodat een vliegende start kan worden gemaakt.

In Sterrenburg, de grootste wijk van Dordrecht, wonen circa 22.000 mensen. De wijk tussen Wieldrechtse Zeedijk, Schenkeldijk, Oudendijk en het spoor Dordrecht - Brabant staat in een historie vanaf augustus 1966. Het winkelcentrum Sterrenburg viert na de zomer 2023 het vijftig jarig bestaan

Eerste keer
De nieuwe vereniging presenteerde zich voor de eerste keer op dinsdagmorgen 13 december met een lezing in het Tuinhuis.

Dr. Frank van Riet, schrijver van het boek De Dordtse Affaire, verzorgde de eerste ochtend. De vereniging tekent in de toekomst voor meer activiteiten in samenspel met mensen, die het Tuinhuis beheren

Aanmelden
Oud-wethouder en penningmeester van Tuin van Sterrenburg, Bert van de Burgt, riep na de lezing van Van Riet mensen op om zich aan te melden als lid. Voorzitter Bertus van der Vegt deelde inschrijfformulieren uit. Hoe mensen lid kunnen worden, staat ook beschreven op de website TuinvanSterrenburg.nl .

De begintekst op de website met ook een actie om nog in 2022 veel nieuwe leden binnen te halen luidt:
Fijn wonen in Sterrenburg, wie wil dat nou niet? Een wijk vol groen, waarin altijd iets te doen is en waar veel sociale mogelijkheden zijn. De Buurtvereniging is in het leven geroepen om met en voor elkaar het leven in onze wijk nog een beetje mooier te maken. Met elkaar, voor elkaar.

Kies voor een actieve en betrokken wijk en word lid van De Buurtvereniging. Het lidmaatschap kost € 25,- per jaar. Wordt je lid in 2022 krijg je € 5,- korting.

Fijn wonen in Sterrenburg, wie wil dat nu niet? Een wijk vol groen, waarin altijd iets is te doen en waar veel sociale mogelijkheden zijn. De Buurtvereniging, onderdeel van de Tuin van Sterrenburg, organiseert activiteiten en evenementen voor jong en oud in Het Tuinhuis. Dat doen we voor iedereen en met onze leden samen. Onze leden krijgen voordeel op de entreeprijzen van activiteiten en evenementen. Ook voor de horeca en de diensten (zoals: wijkvervoer) ontvangen onze leden korting. En er gelden leuke acties in Het Tuinhuis, exclusief voor onze leden.

Zo maken we samen met elkaar de wijk nog leuker en daarmee de manier waarop we willen wonen in Sterrenburg.

Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.