Ds. Jasper van Schaik van Andreaskerk Dordrecht naar Bethelgemeente in Zeist

27 november 2021 door de redactie
Ds. Jasper van Schaik van Andreaskerk Dordrecht naar Bethelgemeente  in Zeist
Andreaskerk

DORDRECHT -  Ds. Jasper van Schaik heeft een beroep aangenomen van de Bethelgemeente in Zeist. Dat betekent dat hij de Andreaskerk in Dordrecht als voorganger gaat verlaten. In 2017 deed hij in Dordrecht zijn intrede.

Kerknieuws meldt dat de Dordtse dominee het beroep heeft aangenomen.

De kerk in Zeist bericht:

Beslissing ds Jasper van Schaik.

Geachte gemeenteleden,

De kerkenraad is verheugd u mee te kunnen delen dat ds. Jasper van Schaik heeft besloten het beroep dat door onze wijkgemeente op hem is uitgebracht aan te nemen.
Wij zijn God dankbaar dat ds Van Schaik de roepstem heeft gehoord en Gods Geest hem de weg naar Bethel heeft gewezen.

Wij zien uit naar zijn komst en vertrouwen op een gezegende samenwerking tot opbouw van onze gemeente.
In de komende tijd zal overleg plaatsvinden op welke datum ds. Van Schaik zal worden bevestigd.

 Met vriendelijke groet,
 
Marijke van Eck
scriba

Op de website van de Andreaskerk wordt wel het beroep gemeld dat is uitgebracht aan Jasper van Schaik, maar nog niet zijn reactie.

Sinds zaterdag 6 november heb ik een beroep uit de Protestantse gemeente Zeist, wijk Bethel, in overweging. Uiterlijk zaterdag 27 november zal ik een besluit hierover moeten nemen. Heel wat gemeenteleden hebben naar mij toe de wens uitgesproken dat ik nog een tijd in Dordrecht zal blijven. Uw hartverwarmende berichten hebben mij erg ontroerd! Zelf heb ik ook allerminst de indruk dat mijn werk in Dordrecht er op zou zitten. En het leven in Dordrecht is heus niet slecht!
Tegelijk is er het beroep van een gemeente die al lange tijd van een eigen predikant is verstoken. Ook dat weegt zwaar. Ik ben blij dat we deze periode niet zonder God hoeven te beleven. Verder geldt: we zullen zien.

 

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.