DFC vierde 16 augustus haar 130-jarig jubileum

19 augustus 2013 door Hennie van der Zouw
DFC vierde 16 augustus haar 130-jarig jubileum

DORDRECHT - Precies vandaag bestaat DFC 130 jaar! Met 16 augustus 1883 als oprichtingsdatum is DFC op zes na de oudste voetbalvereniging van het land. Langs deze weg wil ik dan ook graag een ieder die DFC een warm hart toedraagt van harte feliciteren met het bereiken van deze bijzondere mijlpaal.

‘Oud en versleten’ zijn we daarentegen zeker nog niet. Vandaag de dag is onze vereniging, met de dankbare hulp van velen, nog altijd springlevend en onder het motto “Al sinds 1883 traditioneel en modern” zullen we er tot in lengte, in lengte van jaren met elkaar voor blijven zorgen dat DFC de fijne en hechte vereniging blijft zoals we die kennen.  Binnen de Dordtse gemeenschap en het regionale voetbal willen we ook in de toekomst een belangrijke rol van betekenis blijven spelen op zowel sportief als sociaal gebied. Vanzelfsprekend is een ieder welkom om daar actief aan deel te nemen: jong of oud, jongen of meisje, met talent of puur vanwege het feit dat het gewoon leuk is om te voetballen (of te tafeltennissen, badmintonnen, vissen, carnavallen, etc.)

Doordat wij dit jaar ons jubileum vieren kunnen we met recht concluderen dat DFC in het verleden altijd in staat is gebleken om met veranderende omstandigheden om te kunnen gaan; ongeacht de sportieve, economische, sociale of technologische factoren die deze veranderingen veroorzaakt en versneld (of juist vertraagd) hebben. Ook de komende jaren moeten we er voor blijven zorgen dat we met elkaar deze kwaliteit benutten. We mogen absoluut niet stilstaan, zullen ons open moeten opstellen en continue blijven inspelen op alle (interne en externe) ontwikkelingen waar wij als vereniging mee te maken hebben/krijgen.

Morgen, tijdens de finales van het Van Adrichem-toernooi, kunnen we met elkaar proosten! Verder wordt er in het kader van ons 130-jarig bestaan op 7 september voor onze jeugdleden een dag met leuke activiteiten op het sportcomplex georganiseerd. Een week later, op 14 september, vieren we groot feest in onze sportkantine na afloop van de eerste thuiswedstrijd van DFC1 in het nieuwe seizoen.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.