Uitgesteld: Scheidsrechter Joop Hartman (80) fluit bij GSC/ODS zijn drieduizendste voetbalwedstrijd

15 november 2017 door Hennie van der Zouw
Uitgesteld: Scheidsrechter Joop Hartman (80) fluit bij GSC/ODS zijn drieduizendste voetbalwedstrijd

DORDRECHT - Op zaterdagmorgen 18 november aanstaande fluit Dordtenaar Joop Hartman (80) bij GSC/ODS helaas nog niet zijn drieduizendste voetbalwedstrijd (Zie update onder dit bericht).

Joop is nadat hij als officiële KNVB-scheidsrechter met ‘pensioen’ moest altijd actief gebleven. De nog immer fitte en opgewekte Joop fluit bij verschillende Dordtse voetbalclubs, waaronder de onze, nog wekelijks een jeugdwedstrijd. En soms zelfs twee…

De 3000-ste zal zeker niet onopgemerkt voorbijgaan, want er wordt uiteraard e.e.a. voorbereid. Zo zijn o.a. zijn vrouw en dochter, de KNVB en andere clubs uitgenodigd. Wij kunnen ons voorstellen, dat ook de media aandacht willen besteden aan dit bijzondere jubileum. U bent dus a.s. zaterdag vanaf 9.15 uur welkom bij onze club. De wedstrijd, die Joop leidt, begint om 10.00 uur op ons hoofdveld en gaat tussen ons hoogste B-juniorenteam (JO17-1)  en hun leeftijdgenoten van IFC.

U vindt GSC/ODS op het sportcomplex Stadspolders in Dordrecht. Navigatie kan het best worden ingesteld op straatnaam Groene Zoom in Dordrecht. Ons clubhuis en parkeerplaats liggen bij de entree van het sportpark, meteen aan uw rechterhand.

Update 15 november: Wij kregen vandaag namelijk bericht van Joop Hartman, dat hij een knieblessure heeft opgelopen en in elk geval komend weekend niet kan fluiten. Erg zuur, want hij liet er nog bij weten dat hij jarenlang blessurevrij was… Dit impliceert dat de geplande ‘festiviteiten’ van a.s. zaterdag rondom zijn jubileumwedstrijd zijn uitgesteld tot een nadere datum.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.