NatuurlijkSportief organiseert voor de laatste keer de Dordtse Nieuwjaarsduik

DORDRECHT - Op woensdag 1 januari is voorlopig de laatste Dordtse Nieuwjaarsduik. Jonge en oudere binken kunnen dan samen van 13.00 tot 14.00 uur een duik nemen in de Dordtse Merwelanden.
NatuurlijkSportief organiseert elk jaar deze happening. Dit jaar doen ze dat voor het laatst. Ze zoeken dan ook een opvolger om de traditie voort te kunnen zetten. NatuurlijkSportief is een Dordtse buitensportorganisatie, die allerlei evenementen organiseert in de natuur. Daarbij is naast het sportelement, ontmoeting en gezelligheid eveneens heel belangrijk.
De duik in de Merwelanden is gezellig en eenvoudig. Je krijgt van NatuurlijkSportief een originele unox muts en na afloop een kop warme erwtensoep in restaurant de Merwelanden. Aanmelden is niet nodig en deelneming is gratis. Er zijn geen voorzieningen