Bibliotheek aan Huis in Dordrecht: De gratis haal- en brengservice van de Bibliotheek AanZet

29 januari 2020 door Hennie van der Zouw
Bibliotheek aan Huis in Dordrecht: De gratis haal- en brengservice van de Bibliotheek AanZet

DORDRECHT - Bibliotheek aan Huis is een gratis haal- en brengservice in Dordrecht. Voor al onze leden met een Volwassen abonnement die graag lezen, maar fysiek niet (meer) in staat zijn om naar de vestiging te komen.

Hoe werkt het?
Leden met een Volwassen abonnement kunnen zich gratis aanmelden voor Bibliotheek aan Huis. Hierna komt een van onze vrijwilligers thuis op bezoek voor een eerste kennismaking. Welke genres zijn favoriet? Moeten we rekening houden met speciale wensen?
Vervolgens gaat de vrijwilliger één keer in de drie tot vier weken naar de bibliotheek om boeken te lezen. Deze worden thuisbezorgd en na het lezen ook weer ingeleverd bij de bieb. Makkelijk toch?

Aanmelden?
Aanmelden voor de Bibliotheek aan Huis kan door te bellen of mailen naar onze klantenservice: 078 620 55 00 of service@debibliotheekaanzet.nl.

In het kort
Wat: Bibliotheek aan Huis
Wanneer: per direct
Waar: Dordrecht
Voor wie: mensen die fysiek niet (meer) in staat zijn om naar de bibliotheek te komen

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.