dinsdag 22 september 2020

Alles over Dordrecht

Mooier dan de drie punten

21 september 2015 (door Hennie van der Zouw)

DORDRECHT - De eerste 3 punten gisteren die op het sportpark bleven door een 4-3 overwinning door winnende goal in de laatste minuut waren mooi natuurlijk maar het bezoek van de Oud spelers van Emma uit de jaren 50 en 60 die onze club bezochten op initiatief van Cock de Snoo waren eigenlijk nog veel mooier.

De mannen gesteund door hun vrouwen werden hartelijk ontvangen door onze club en het was erg gezellig in de bestuurskamer en op het balkon met een hapje en een drankje.

Het werd een zeer emotionele middag en echt genieten met tranen in onze ogen, dit zal ons nog lang bijblijven.
Wij zijn trots dat wij onze bijdrage aan dit cluppie mogen leveren. Diep respect voor alle vrijwilligers binnen deze club.
Tevens willen wij Ton Huygen bedanken voor de bloemen die we mochten overhandigen aan de vrouwen van de oud-Emma spelers.
Cock ook jij natuurlijk bedankt voor het initiatief en het vervoer van deze prachtige mensen en natuurlijk ook Corrie van Vliet bedankt voor het serveren van de drankjes en de hapjes in de bestuurskamer.

 

Lees meer over:

voetbal sc emma
Deel dit bericht met je vrienden!