woensdag 16 juni 2021

Alles over Dordrecht

Koffie met weer open voor ontmoeting en gebed in Dordrecht

20 april 2013

DORDRECHT - (persbericht koffie met) Vanaf donderdag 25 april kan iedereen weer in Koffie Met terecht voor ontmoeting en gebed. Eerder dit jaar trok de gemeente de vergunning voor het pand in en moest het initiatief onverwacht de deuren sluiten. Om toch weer open te kunnen is het concept tijdelijk aangepast. De winkelkasten blijven dicht en de kassa is zolang vervangen door een giftenpot. Koffie en wafels zijn er als vanouds, maar worden nu gratis aangeboden. Ook de geplande activiteiten gaan gewoon door.

Arjen Catsburg, namens de werkgroep Koffie Met:”Het is voor onze vrijwilligers heel demotiverend om zo lang gesloten te zijn. Daarom hebben we in overleg met de advocaat naar een constructie gezocht waarbij we toch mensen kunnen ontvangen.” Er is inmiddels beroep bij de rechter aangetekend tegen het besluit van de gemeente de vergunning in te trekken, maar een uitspraak is er nog niet. “In het slechtste geval kan dat nog maanden duren”, aldus Catsburg, “daarom ben ik blij met deze oplossing. Ik hoop dat er veel mensen langskomen om onze vrijwilligers een hart onder de riem te steken. En ook nieuwe vrijwilligers zijn bijzonder welkom.”

Koffie Met is gevestigd aan de Grotekerksbuurt 44 en geopend op do-vr-za van 10uur tot 17uur.

Kijk voor meer informatie op www.koffie-met.nl

 

Deel dit bericht met je vrienden!