Nachtafsluitingen N3 richting Dordrecht in augustus
REGIO DRECHTSTEDEN - De N3 richting Dordrecht is in augustus een aantal nachten dicht voor asfalteringswerkzaamheden tussen oprit Papendrecht (1) en afrit Dordrecht Sterrenburg (5). Het gaat om maandag 11, dinsdag 12, maandag 18 en dinsdag 19 augustus. De weg is dan afgesloten van 21.00 uur tot 05.00 uur de volgende ochtend. Houd rekening met 10 tot 30 minuten extra reistijd.
Afsluitingen
De N3 richting Dordrecht is dicht van:
- Maandag 11 augustus 21.00 uur tot dinsdag 12 augustus 05.00 uur
- Dinsdag 12 augustus 21.00 uur tot woensdag 13 augustus 05.00 uur
- Maandag 18 augustus 21.00 uur tot dinsdag 19 augustus 05.00 uur
- Dinsdag 19 augustus 21.00 uur tot woensdag 20 augustus 05.00 uur
Omleidingsroutes
Het verkeer in de richting van Dordrecht wordt omgeleid via de A15 en de A16.
Hulpdiensten
Door afspraken met de betrokken veiligheidsregio’s blijft de hulpverlening tijdens de afsluiting op peil.
Advies aan weggebruikers
- Plan uw reis goed en raadpleeg voor vertrek de actuele verkeersinformatie;
- Houd rekening met extra reistijd;
- Pas, indien mogelijk, uw reisgedrag aan om vertraging door de werkzaamheden te vermijden. Bijvoorbeeld door te kiezen voor het openbaar vervoer of een andere route;
- Volg de aanwijzingen en omleidingsroutes op de digitale informatiepanelen en gele borden langs de weg.
- Houd uw navigatiesysteem (bijvoorbeeld Flitsmeister, Google Maps, TomTom of Waze) in de gaten voor de actuele reistijdinformatie.
Kijk voor meer informatie over bovenstaande werkzaamheden op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie: www.rwsverkeersinfo.nl of bel met de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002 (gratis).
Foto: Rijkswaterstaat - N3 richting Dordrecht