Nieuwbouwproject Oranjetuin Dordrecht: 100% Verkocht

DORDRECHT - Alle 14 woningen in het nieuwbouwproject Oranjetuin in Dordrecht zijn verkocht! ABB Bouwgroep, verantwoordelijk voor de ontwikkeling, verkoop en realisatie van dit project, feliciteert alle kopers van harte met hun nieuwe huis. De bouw van de woningen start naar verwachting in de zomer van 2025.
Snelle en succesvolle verkoop
De verkoop van Oranjetuin verliep uitzonderlijk snel. Vanaf dag één was de belangstelling groot, met veel enthousiaste kopers die hun droomhuis in deze vernieuwde wijk wilden bemachtigen. De variatie in woningtypes en de mogelijkheden om de woningen te personaliseren speelden daarbij een belangrijke rol. Hierdoor is Oranjetuin uitgegroeid tot een populaire keuze voor toekomstige bewoners.
Oranjetuin: Een nieuwe toekomst voor Wielwijk
Het project Oranjetuin wordt gerealiseerd op de voormalige speeltuinlocatie in Wielwijk, een buurt die de afgelopen jaren een indrukwekkende transformatie heeft ondergaan. Met verfrissende veranderingen en herontwikkeling krijgt de naoorlogse wijk een nieuw gezicht dat aansluit bij de hedendaagse woonwensen. Oranjetuin vormt de perfecte afsluiting van deze vernieuwing en biedt een moderne en aantrekkelijke woonomgeving voor 14 gezinnen.
Bijzondere woningen, duurzame keuzes
Oranjetuin bestaat uit twee verschillende woningtypes: moderne drielaagse woningen met een plat dak en traditionelere woningen met twee lagen en een zadeldak. Beide woningtypes zijn ontworpen met oog voor kwaliteit, duurzaamheid en comfort. ABB kijkt ernaar uit om deze bijzondere woonomgeving te realiseren en een plek te creëren waar nieuwe bewoners zich thuis zullen voelen.