Nieuwjaarsborrel Dordtse platforms
FNV, KlimaatCoalitie, Platform Duurzaam, KlimaatBurgemeesters, Platform tegen Armoede, Platform Turkse Dordtenaren, DID en Huis van Actief Burgerschap organiseren ook dit jaar weer de Nieuwjaarsborrel.
Met hapjes, drankje, Surinaams buffet, pitches, wethouder Chris van Benschop.
Naast de traditionele nieuwjaarswensen staat er een inhoudelijk programma op het programma. Centrale thema's zijn de 'Machtige Mythes' die de FNV wil ontrafelen: 21 veelvoorkomende misvattingen over economie en de arbeidsmarkt. Onderwerpen die aan bod komen zijn onder meer Wijnreis, Koopkracht, Klimaat en stijgende prijzen. Ook wordt aandacht besteed aan maatschappelijke kwesties zoals het bedrijfsleven, belastingstelsel en het debat over "luie werklozen".
Verder is er de presentatie van de FNV bundel Machtige Mythes door FNV Econoom Vera Vrijmoeth. Voor iedere bezoeker ligt de FNV bundel klaar.
Graag wel aanmelden ivm catering via fnvlokaaldrechtsteden@gmail.com