Theatervoorstelling 'Boys won't be boys' in het Nationaal Onderwijsmuseum

In het kader van de tijdelijke tentoonstelling Aahh..! – te zien tot en met 1 juni – organiseert het Nationaal Onderwijsmuseum op zaterdag 17 mei een bijzondere theatervoorstelling van 'Boys won't be boys': een kleurrijke, muzikale en openhartige theaterhappening waarin persoonlijke verhalen over mannelijkheid, identiteit en zelfexpressie centraal staan.
'Boys won't be boys' is een initiatief van theatermaker en zanger Rikkert van Huisstede. Vanuit zijn verlangen om meer ruimte te creëren voor jongens en mannen om buiten het stereotype ideaalbeeld te stappen, startte hij een podiumproject op zijn zolderkamer. Inmiddels is het uitgegroeid tot een landelijke theatertour met meer dan 120 deelnemers, die elk op hun eigen manier laten zien dat kwetsbaarheid, kracht en diversiteit perfect samen kunnen gaan.
De voorstelling is een vrolijke aanklacht tegen hokjesdenken en biedt een podium aan diverse stemmen die zich met lef en creativiteit uitspreken over wat het betekent om ‘man’ te zijn – of juist niet.
Koop snel een ticket van Euro 8,- p.p. via onderstaande website.
Foto: Ernst Coppejans, ontvangen via het Onderwijmuseum