'Heidegger voor niet-filosofen' in Open Huis Ontmoetingskerk
Woensdag 27 november is er weer Open Huis in de Ontmoetingskerk. Deze morgen met: 'Heidegger voor niet-filosofen: De les die de moderne mens niet heeft geleerd van Adam en Eva'
Een lezing door Marc Scholten met beelden en in alledaagse taal over hoe de nog steeds actuele denkbeelden van de filosoof Heidegger kunnen helpen om de maatschappij van nu beter te begrijpen. Marc Scholten heeft zijn afstudeerscriptie aan de Open universiteit geschreven over het technisch denken van Heidegger.
Iedereen is deze morgen weer van harte welkom en wordt gastvrij ontvangen met koffie en thee met wat lekkers. Inloop vanaf 9.45 uur, de presentatie begint om 10.15 uur en er is een pauze. De toegang is vrij, een kleine financiële bijdrage wordt op prijs gesteld.
De bussen van lijn 5 en 7 stoppen voor de ingang van de kerk, halte Lunenburgplein.