Rondleiding bij Tuinvereniging Kringloop

Zaterdag 3 juni om 10.00 is er een gratis rondleiding bij Tuinvereniging Kringloop te Dordrecht aan de Wieldrechtse Zeedijk 6 (onderaan het fietspad). Voor de rondleiding dient u zich op te geven bij tuinverenigingkringloop@gmail.com. U ontvangt dan een bevestiging.
Iedere maand is er op een zaterdag gezamenlijk onderhoud op ons volkstuinencomplex, want er is behalve op de eigen tuin ook altijd werk aan bijvoorbeeld de paden, bomen en composthopen. Ieder lid is verplicht om vijf keer per jaar mee te helpen. Leuk, want op deze manier kom je ook in contact met leden, die aan de andere kant van de tuin hun stukje grond hebben.
Op de onderhoudsdagen geven wij altijd gelegenheid aan bezoekers om eens een kijkje bij ons te nemen. Als u komt zult u zien hoe mooi het tuinencomplex is. De laatste tijd is alles ontzettend hard gegroeid. Het lijkt wel een inhaalspurt na het koude voorjaar. Natuurlijk groeit vooral het gras en het onkruid heel hard en dit uiteraard tot groot ongenoegen.
Grappig hoe volkstuinders op boeren lijken: Ze mopperen heel graag. Positief is wel weer dat we piepkleine appeltjes en peertjes aan onze fruitbomen zien verschijnen. En zo hoort u nog veel meer zonnig nieuws als u komt en na afloop drinkt u natuurlijk een kopje koffie met ons mee.
Foto's: Bea Koetsier