Sexteto Recuerdo viert de Tango

Wilt u zich graag laten verrassen door de prachtige tangomuziek van de Argentijnse componist en bandoneonspeler Astor Piazzolla?
Zaterdag 6 november om 20:30 speelt Sexteto Recuerdo een spetterend programma vol met deze contrastrijke muziek. We vieren dit jaar de 100ste geboortedag van deze muzikant die de tango weer opnieuw op de kaart heeft gezet.
Misschien herinner je je nog de traan van Maxima bij de uitvoering van Adios Nonino. Omdat zijn muziek moeilijk dansbaar was, kon Piazzolla in de eerste instantie op weerstand rekenen van zijn landgenoten. Daarbuiten was hij echter gelijk een fenomeen, en zijn muziek toegankelijk vanwege de meeslepende melodielijnen; vol met emotie en temperament. Muziek die recht het hart in gaat!
Kaarten zijn verkrijgbaar via de website en kosten 15 euro. Onder de 18 jaar 7,50 euro.