Cursus Creatief Leven tegen eenzaamheid
Dordtenaren die zich soms of regelmatig alleen voelen en meer contacten willen opdoen, kunnen zich nu aanmelden voor de gratis cursus Creatief Leven. Deelnemers aan deze cursus ontvangen individuele begeleiding en gaan aan de slag in een kleine groep. De cursus start op 7 oktober en is een initiatief van Buurtwerk Dordrecht, waarbij de methode Creatief Leven centraal staat.
Gevoelens van eenzaamheid zélf aanpakken
Tijdens acht bijeenkomsten gaan de cursisten aan de slag met het maken van een positieve omslag in het leven. Dit doen we door op zoek te gaan naar de eigen waarden, interesses en vaardigheden. Met eenvoudige opdrachten leren deelnemers gevoelens van eenzaamheid zelf aan te pakken. Er wordt gewerkt met het werkboek Creatief Leven, waarbij er zowel tijdens de cursus als thuis opdrachten gemaakt worden. Tijdens de cursus is er begeleiding van een specialist eenzaamheid.
Acht gratis bijeenkomsten
De cursus Creatief Leven start op donderdag 7 oktober van 13.00 – 15.00 uur en is geheel kosteloos. Bijeenkomsten vinden om de week plaats en zijn inclusief alle materialen, koffie en thee. Locatie: wijkcentrum de Admiraal, Admiraalsplein 168 in Dordrecht.
Aanmelden of vragen?
Neem contact op met Viveca Chatlein, specialist eenzaamheid, via telefoonnummer 06 528 685 83 of viveca.chatlein@desocialebasis.nl.