Jongerendienst met Kees Kraayenoord

Vandaag spreekt Kees Kraayenoord tijdens twee jongerendiensten om 09.00 en om 11.30 uur. Het thema van deze dienst is ‘Op het puntje van je stoel’ en gaat over verwachtingen, dromen en idealen.
Kees is niet alleen een boeiend spreker voor jong en oud, maar ook een gevierd gospelzanger, die inmiddels zijn sporen verdiend heeft . Uiteraard zal Hij deze morgen een paar van zijn liederen ten gehore brengen. De toegang is gratis!
Kees Kraayenoord is geboren in 1972. Kees is getrouwd met Nicole en heeft drie dochters. Als tiener was hij al druk met muziek bezig, maar brak in 2002 door tijdens het Flevofestival. Dit is het begin van een schitterende solocarrière. Inmiddels heeft Kees zeven albums uitgebracht.