Opening Cursistensalon & Open Huis

Wil je weten wat er in het afgelopen jaar is gemaakt in de cursussen Kunst & Design van de Berckepoort en wat het nieuwe cursusaanbod zal zijn in 2013?
Kom op donderdagavond naar de Berckepoort en zie deze resultaten verwerkt in een prachtige Cursistensalon met meer dan 100 werkstukken die gemaakt zijn door deelnemers in de cursussen tekenen, schilderen, keramiek, klei en beeldhouwen, portret- en modeltekenen en schilderen, fotografie, ‘Handen Wapperen’, de vrije werkplaats en andere cursussen. De nieuwe Cursistensalon 2013 wordt om 19.30 uur feestelijk geopend en duurt tot 22.00 uur. Toegang is vrij.
Iedere cursist die bij ToBe een beeldende cursus volgt bij Kunst&Design krijgt de kans om tijdens de Cursistensalon minimaal één werkstuk te exposeren. In de afgelopen maanden is er geïnspireerd gewerkt en de resultaten daarvan worden nu tentoongesteld. Daarnaast zal een beamercarrousel worden gevuld met foto’s die de activiteiten in de ateliers zullen laten zien. Iedereen die belangstelling heeft voor de beeldende kunsten of zich wil inschrijven voor het bijbehorende cursusaanbod is van harte welkom om te komen kijken. Tot 2 februari zal de expositie te zien zijn in de foyer en kelder van ToBe Berckepoort.
DJ ROCCALBERTY zal de avond muzikaal opluisteren met Crooners & Divas, Twist-up Ballroom, R&R & Screaming’ Soul. Deze fameuze 45 toeren-plaatjesdraaier heeft de eer om, middels zijn ruim gedateerde maar o zo hippe bar-dancing installatie, zijn karaktervolle, ballroom-stampers, r&b, beat en soul kanjers, r&r crooners en stomende hammond instrumentals ten gehore te brengen tijdens de avond. DJ Roccalberti staat bekend om zijn passie voor het kleine vinyl, de 7’inch single. Op de draaitafels komen dansbare klassiekers uit de jaren 50, 60 en 70 aan bod, allemaal lekker in het gehoor liggende muziek met aanstekelijke ritmes.
Meer info op de website.