Deze activiteit heeft reeds plaatsgevonden.

Blijmakers kunstveiling

Blijmakers kunstveiling

Vandaag gaan er een heleboel prachtige kunstobjecten onder de hamer. Kees Thies zal als veilingsmeester het spektakel in goede banen leiden. De kunstwerken, waaronder een aantal bijzondere lockers ter beschikking gesteld door Geef het Dordt, zijn gemaakt door Dordtse kunstenaars. Door een kunstwerk uit de veiling te kopen, wordt Stichting Studio Blijmakers en Stichting Geef het Dordt gesteund.

De veiling wordt gehouden bij DOOR. Om 13.30 gaat het eerste stuk onder de hamer, vanaf 13.00 uur is de deur open en kunnen de kunstobjecten bekeken worden. De veilingstukken zijn nu al te bezichtigen op de facebookpagina van Studio Blijmakers.
Het project is tot stand gekomen door een samenwerking van Studio Blijmakers en Geef het Dordt.

Tijdens de kunstveiling is ook de trekking van de loterij. Hiermee maak je kans op hele mooie prijzen. De loten kosten € 5,- per stuk en zijn nu al te koop bij Studio Blijmakers en Geef het Dordt.

Wanneer?
26 mei 2019 van 13.30 tot 00.00 uur
Organisator
Studio Blijmakers en Geef het Dordt
Locatie:
DOOR aan de Spuiboulevard 220
Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.