Deze activiteit heeft reeds plaatsgevonden.

Kerstreparaties én optreden SunRay Music in het Repair Café

Kerstreparaties én optreden SunRay Music in het Repair Café

Zaterdag a.s. 17 december, staat het Repair Cafe Dordrecht-Centrum in het teken van Kerst! Er wordt 'live' muziek gespeeld en gezongen, de weggeeftafel staat vol kerstspulletjes en.. naast alle mogelijke gratis reparaties aan fietsen, computers, kleding, elektrische apparaten en andere spullen besteden onze vrijwilligers aankomende zaterdag extra aandacht aan het repareren van uw kerstverlichting en/of kerstdecoraties. Tip: neem de reservelampjes van uw kapotte kerstverlichting mee!

Live muziek 
Sanne en Ray Cambridge zullen live optreden tijdens het Repair Café. Zij zingen en spelen italiaanse muziek onder de artiestennaam: SunRay Music. En natuurlijk, ook als u niets te repareren hebt, bent u van harte welkom. Toegang is gratis! Kerstspullen- en andere reparaties, sfeervolle live muziek, gratis - mee te nemen - kerstspullen op de weggeeftafel, gezelligheid, een praatje, kopje koffie/thee of een broodje: U vindt het allemaal, aankomende zaterdag in het Repair Cafe Dordrecht-Centrum!

U bent van harte welkom, van 10.00 tot 13.00 uur in het Repair Cafe (wijkcentrum StaPal) aan het Otto Dickeplein 1. En ja, de reparatie is gratis en onze vrijwilligers helpen u graag, maar een waardering in de vorm van een kleine donatie stellen we altijd zeer op prijs.

Repair Café Dordrecht-Centrum wordt elke 3e zaterdag van de maand, van 10.00 tot 13.00 uur georganiseerd in wijkcentrum Sta-Pal, Otto Dickeplein 1 (tegenover Veer-Merwekade).

Wanneer?
17 december 2016 van 10.00 tot 13.00 uur
Organisator
Sta-Pal
06-17477246
klaverjassendrechtsteden@gmail.com
Locatie:
Otto Dickeplein1
Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.