Finnissage - Expositie Thuis - Jolande Vermeulen

In KUNST&VORM is op dit moment de expositie 'Thuis' te bewonderen, met veel nieuw werk van Jolande Vermeulen.
Vandaag is de feestelijke afsluiting van de tentoonstelling om 16.00 uur onder het genot van een drankje / hapje.
Voor de regelmatige bezoekers is zij geen onbekende, eerder exposeerde zij met succes collages met een verbeelding van architectuur en industrie. Nu verrast zij met diverse verbeeldingen van het interieur met heldere, vaak transparante kleuren en contrasten. Ook hier is de stilte die haar werk zo kenmerkt. Het werk nodigt uit om er binnen te stappen, zo wordt het een beleving, een plek van plezier.
Tevens is het keramiek atelier van Klaashenk Blonk voor liefhebbers van ambacht een schatkamer met diverse exclusieve werken in kleur en vormgeving de tweede plek van plezier.
De expositie is te bezichtigen tot 30 september op vrijdag - zaterdag - zondag van 12.00–17.00 uur (m.u.v. 22 september), buiten deze tijden op afspraak. Van harte welkom.
Meer informatie op de website.