logo Dordrecht Alles over Dordrecht...

Nieuws uit Dordrecht: Wim Bevelander presenteert nieuwe CD Zoetzuur

dinsdag 9 okt 2012 (laatst gewijzigd op: 9 oktober 2012, 11:08) Afbeelding bij nieuwsitem 'Wim Bevelander presenteert nieuwe CD Zoetzuur'

DORDRECHT - Een frisse en originele kinder-cd met 16 verzamelde levendige liedjes die voor een deel opnieuw zijn ingezongen. Met topmuzikanten als: Elisa Krijgsman, Jan-Peter Beijersbergen, Christan Grotenbreg, André Bijleveld, Marcel Zimmer, Mark Dekkers en anderen. Zang: Wim Bevelander met solo’s en refreintjes door diverse kinderen. “Een plakkerig klein zuurtje” komt van de cd “Als niets meer rijmt” maar hier wordt het refrein ingezongen door de kleindochter van Wim. Nieuw is het kerstliedje uit de onlangs verschenen kindermusical Joppie. “Ik ben welkom” gaat over de voor velen onbekende figuur Mefiboseth en is ook niet eerder verschenen op cd.

‘Ik ben Mefiboseth

Niemand zag mij staan

Mijn naam betekent schande

Men zag mij liever gaan

Nadat ik werd geboren

Om een prins te zijn

Lieten ze me vallen

Wat voelde ik me klein’

Wim Bevelander is genomineerd voor de in november uit te reiken Zilveren Duif Award in de categorie beste tekstdichter/componist. Hij gebruikt meestal geen standaardthema’s en maakt geen liedjes waar er al zo veel van zijn, maar verrassende invalshoeken waarbij humor en ernst worden afgewisseld. Op deze cd staan veel teksten die de waarde van het menselijk leven benadrukken, dat vaak zoet is maar voor velen ook wel eens zuur smaakt.

‘Je zult jezelf maar voelen als zo’n vies en kleverig klein zuurtje

Hoe word je ooit weer schoon

Wie wil jou accepteren

Hoe word je weer gewoon’

Wim Bevelander:”Toch zijn het geen zwaarmoedige songs. Deze cd steekt juist een hart onder de riem voor kinderen in de basisschoolleeftijd. Ook volwassenen luisteren er graag naar. In het cd-boekje staat informatie over het werk van www.worldvision.nl. Het is heel goed mogelijk om een gezinsdienst of een project op een basisschool te organiseren rondom het thema ‘Zoetzuur’ met gebruikmaking van deze cd en/of de onlangs bij www.kidsmusic.nl  verschenen musical ‘Joppie’ van Wim Bevelander”.

Prijs Zoetzuur: € 9,95. Meer info: www.highwaymusic.nl  of info@wimbevelander.nl

Verkrijgbaar: begin oktober 2012
 

Deel dit artikel via je: 'Wim Bevelander presenteert nieuwe CD Zoetzuur' delen via Twitter 'Wim Bevelander presenteert nieuwe CD Zoetzuur' delen via LinkedIn 'Wim Bevelander presenteert nieuwe CD Zoetzuur' delen via Facebook
© 2013 Dordrecht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Geef je mening over Wim Bevelander presenteert nieuwe CD Zoetzuur!

Reageer op Wim Bevelander presenteert nieuwe CD Zoetzuur
(Optioneel, kommagescheiden)

Hier kunt u inloggen of registreren wanneer u nog geen lid bent van deze website

Opnieuw & Co kringloopwinkel
Hét kringloopwarenhuis
van de Drechtsteden