logo Dordrecht Alles over Dordrecht...

Politieberichten uit Dordrecht: Politie treft ernstig vervuilde woning aan

zaterdag 21 jul 2012 (laatst gewijzigd op: 21 juli 2012, 16:54)

DORDRECHT - Op donderdagavond 19 juli werd de politie gebeld in verband met een waterlekkage op de Thorbeckweg. Agenten stelden ter plaatse een onderzoek in. De lekkage bleek afkomstig te zijn uit een woning. Toen de politieagenten bij aanbellen geen gehoor kregen, besloten zij de deur te openen. In de woning troffen zij een grote hoeveelheid vuil aan.

Omdat het vermoeden bestond dat de bewoner zich mogelijk nog ergens in de sterk vervuilde woning bevond, werd de hele woning doorzocht. De bewoner werd echter niet aangetroffen. De woningbouwvereniging is dezelfde nacht nog ter plaatse gekomen en zijn met hulp van een reinigingsbedrijf gestart met het leegruimen van de woning.

Deel dit artikel via je: 'Politie treft ernstig vervuilde woning aan' delen via Twitter 'Politie treft ernstig vervuilde woning aan' delen via LinkedIn 'Politie treft ernstig vervuilde woning aan' delen via Facebook
© 2013 Dordrecht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Geef je mening over Politie treft ernstig vervuilde woning aan!

Reageer op Politie treft ernstig vervuilde woning aan
(Optioneel, kommagescheiden)

Hier kunt u inloggen of registreren wanneer u nog geen lid bent van deze website

Opnieuw & Co kringloopwinkel
Hét kringloopwarenhuis
van de Drechtsteden