logo Dordrecht Alles over Dordrecht...

Politieberichten uit Dordrecht: Inbreker op heterdaad aangehouden

dinsdag 14 aug 2012 (laatst gewijzigd op: 14 augustus 2012, 16:18)

DORDRECHT -Een oplettende burger belde 112 toen hij zag dat een man probeerde in te breken in een cafetaria op de Krispijnseweg. Politieagenten hebben de man op heterdaad aangehouden.

De inbraak vond plaats op maandag 14 augustus in de vroege ochtend en werd gepleegd door een 42-jarige Dordtenaar. Toen de agenten de straat in kwamen rijden probeerde hij zich nog te verstoppen achter een geparkeerde auto, maar de politieagenten konden hem snel aanhouden. Door de snelle reactie van de getuige en de politie is de 42-jarige er niet in geslaagd binnen te komen. Hij is naar het politiebureau gebracht voor verhoor. De politie onderzoekt de zaak. De 42-jarige zit nog vast.

Deel dit artikel via je: 'Inbreker op heterdaad aangehouden' delen via Twitter 'Inbreker op heterdaad aangehouden' delen via LinkedIn 'Inbreker op heterdaad aangehouden' delen via Facebook
© 2013 Dordrecht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Geef je mening over Inbreker op heterdaad aangehouden!

Reageer op Inbreker op heterdaad aangehouden
(Optioneel, kommagescheiden)

Hier kunt u inloggen of registreren wanneer u nog geen lid bent van deze website

Opnieuw & Co kringloopwinkel
Hét kringloopwarenhuis
van de Drechtsteden