logo Dordrecht Alles over Dordrecht...

Politieberichten uit Dordrecht: Bromfietsers aangehouden

woensdag 17 feb 2010 (laatst gewijzigd op: 8 april 2012, 06:23)

DORDRECHT - Een 20-jarige man uit Dordrecht is op 16 februari op de Zwijndrechtse brug aangehouden. Hij reed met zijn bromfiets meerdere malen door rood, haalde rechts in en reed op een fietspad waar bromfietsen niet welkom zijn. Toen een agent hem aanriep om te stoppen, verloor de man de macht over het stuur en viel. Hij raakte niet gewond. De man bleek geen identiteitsbewijs te hebben en ook geen rijbewijs. Daarnaast was zijn bromfiets niet verzekerd. Na verhoor op het politiebureau is hij heengezonden.

Een 20-jarige bromfietser uit Dordrecht is op 16 februari op de Talmaweg aangehouden. Hij reed zonder helm en vroeg daarmee om aandacht van agenten. Toen deze de man staande hielden kwam hij nerveus over. Na controle bleek waarom: de bromfiets bleek te zijn gestolen. De man werd aangehouden en de bromfiets in beslaggenomen.

Deel dit artikel via je: 'Bromfietsers aangehouden' delen via eKudos 'Bromfietsers aangehouden' delen via Twitter 'Bromfietsers aangehouden' delen via LinkedIn 'Bromfietsers aangehouden' delen via Hyves 'Bromfietsers aangehouden' delen via Facebook
© 2012 Dordrecht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.