logo Dordrecht Alles over Dordrecht...

Nieuws uit Dordrecht: Actie tegen parkeeroverlast in Sterrenburg

donderdag 19 feb 2009 (laatst gewijzigd op: 13 april 2012, 05:56) Afbeelding bij nieuwsitem 'Actie tegen parkeeroverlast in Sterrenburg'

DORDRECGHT - De gemeente houdt vandaag, donderdag 19 februari 2009 een actie tegen parkeeroverlast in de wijk Sterrenburg. Een brandweerwagen rijdt rond 18.00 uur door de "Steinen". Als er auto’s niet goed geparkeerd staan, kan de brandweerauto er niet door. Krijn en Trijn, een cabaretduo dat de gemeente heeft ingehuurd, bellen dan aan bij de huizen om te zien van wie de verkeerd geparkeerde auto’s zijn. Zij spreken de bewoners aan op het gedrag. Kinderen worden gevraagd naar buiten te komen en mogen op de brandweerwagen.

Het doel van de actie is om mensen bewust te maken van de noodzaak om auto’s op de goede plekken te parkeren. Auto’s kunnen in de weg staan als hulpverleners zoals brandweer, politie en ambulances er langs moeten.Deze actie wordt uitgevoerd in het kader van de campagne ‘Gewoon Doen!’. Met ‘Gewoon Doen!’ wil de gemeente zeven bekende ergernissen van inwoners van Dordrecht aanpakken. Zie de website van Dordrecht: www.dordrecht.nl/gewoondoen .

Deel dit artikel via je: 'Actie tegen parkeeroverlast in Sterrenburg' delen via eKudos 'Actie tegen parkeeroverlast in Sterrenburg' delen via Twitter 'Actie tegen parkeeroverlast in Sterrenburg' delen via LinkedIn 'Actie tegen parkeeroverlast in Sterrenburg' delen via Hyves 'Actie tegen parkeeroverlast in Sterrenburg' delen via Facebook
© 2012 Dordrecht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.