logo Dordrecht Alles over Dordrecht...

Activiteit in Dordrecht: In store akoustische show van The Sheer

door Dordrecht.net - 8 juni 2009, 12:18
Afbeelding bij agendaitem: 'In store akoustische show van The Sheer' Zaterdag 13 juni 2009 vanaf 17:30 uur.

De Haarlemse formatie The Sheer staat in dit op voorhand zeer aangename Wantijpop-weekend niet alleen in het Wantijpark, maar nemen óók nog de moeite om ná het optreden aldaar (15.35-16.35 uur) te komen spelen bij Velvet Music! De heren zullen een aantal nummers komen uitvoeren van hun zojuist verschenen derde album ''Here and Now and Long Before'' (Song One Records/PIAS).
 
Begonnen als viertal in 2000 rond zanger/gitarist/liedjesschrijver Bart van Liemt is de groep van een straightforward rockgroep steeds meer ingetogen gaan spelen: een rocker als de publieksfavoriet ''It Only Gets Better'' zul je niet aantreffen op de zojuist verschenen cd. Het geluid is wat Amerikaanser geworden en de nummers zijn wat somberder en bijzonder fraai gearrangeerd, met meerstemmige vocalen. Vergelijkingen met bands als The Jayhawks en Wilco zijn dan ook helemaal niet gek. Één van de redenen van deze koerswijziging zou de toevoeging kunnen zijn van gitarist JanPeter Hoekstra, die de gelederen is komen versterken na het stoppen van zijn vorige werkgever Krezip.
 
Gewapend met een paar akoestische gitaren en een Wurlitzer zal The Sheer zaterdag rond half 6 plaatsnemen op de barkrukken bij Velvet Music.

Contactinformatie:
Lokatie: Vriesestraat 110
Organisator: Velvetmusic
Telefoonnummer: 614 14 81
Email:dordrecht@velvetmusic.nl
Website:www.velvetmusic.nl
Deel dit artikel via je: 'In store akoustische show van The Sheer' delen via Facebook 'In store akoustische show van The Sheer' delen via Twitter 'In store akoustische show van The Sheer' delen via Hyves 'In store akoustische show van The Sheer' delen via LinkedIn 'In store akoustische show van The Sheer' delen via eKudos
© Dordrecht. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.