logo Dordrecht Alles over Dordrecht...

Activiteit in Dordrecht: Dordts Duurzaamheidscafé

door Dordrecht.net - 30 januari 2012, 15:32
Woensdag 8 februari 2012, van 20:00 uur tot 22:00 uur.

Energie is het thema van het Dordts Duurzaamheidscafé. Welke mogelijkheden en initiatieven op het gebied van alternatieve energie en energiebesparing zijn er in Dordrecht? Wat gaat de Energie Corporatie Dordrecht doen voor de Dordtenaren?

En wat kunnen we leren van het project MijnDak/JouwDak in de Alblasserwaard? Of kunnen we gewoon meedoen? Bewoners uit Brabant komen vertellen over hun windmolenproject. Koken op zonnestralen kan ook in Nederland. Dat toont de Werkgroep Solar Cooker uit Sliedrecht. Via een Energiebeurs kunnen bezoekers ´aandelen´ plaatsen op de energievorm van hun keuze. Wat heeft de voorkeur?

Verder kunnen Dordtenaren met duurzame initiatieven zich kort presenteren aan de cafébezoekers. Van tevoren opgeven, is gewenst via email. Ook de stand van zaken rond stadslandbouw in Dordrecht komt aan bod. En bezoekers kunnen een moestuin in Dordrecht in Zuid-Afrika adopteren en zaden kopen waarvan de opbrengst ten goede komt aan dit project van de stedenband.

Het café is een initiatief van het Platform Duurzaamheid Dordrecht. De presentatie is in handen van Hans Berrevoets en Conny Taheij.

Meer informatie over het platform is te vinden op de website.

Contactinformatie:
Lokatie: Duurzaamheidscentrum Weizigt aan het Van Baerleplantsoen 3
Email:platformduurzaamheiddordrecht@gmail.com
Website:www.dordtduurzaam.nl
Deel dit artikel via je: 'Dordts Duurzaamheidscafé' delen via Facebook 'Dordts Duurzaamheidscafé' delen via Twitter 'Dordts Duurzaamheidscafé' delen via Hyves 'Dordts Duurzaamheidscafé' delen via LinkedIn 'Dordts Duurzaamheidscafé' delen via eKudos
© Dordrecht. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.